W dniu 6 maja 2019 roku w SOSW w Radomsku odbyły się warsztaty plastyczno-patriotyczne dla uczniów klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Było to kolejne działanie w ramach Projektu patriotycznego, a zarazem uczczenie świąt przypadających na 1,2 i 3 maja.

Dnia 03.04.2019r. w SOSW w Radomsku odbyły się Integracyjne Warsztaty Wielkanocne. Uczestnikami warsztatów byli uczniowie : PSP nr 6, PSP nr 9, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy i Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz uczniowie naszej placówki wraz z opiekunami.

Tradycyjnie już uczniowie naszego ośrodka powitali wiosnę biorąc udział w konkursie "Mam talent" zorganizowanym przez zespół do spraw promocji.

Informujemy, że konkurs "XVII MOKA - Nie święci garnki lepią, nie święci wiersze klepią" zaplanowany na 8 maja 2019r. nie odbędzie się.

Organizatorzy

Konkurs odbędzie się w późniejszym terminie, w roku szkolnym 2019/2020.

Informacja

W związku z zapowiedziami Związku Nauczycielstwa Polskiego uprzejmie informuję, że od dnia 08.04.2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Radomsku rozpoczyna się akcja strajkowa. W tym czasie nie będą prowadzone lekcje i bardzo mocno zostanie zakłócona możliwość organizowania zajęć opiekuńczo – wychowawczych. Bardzo prosimy o zrozumienie uwagi problemu i zapewnienie w tym czasie opieki swoim dzieciom.
W szczególnych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny z dyrektorem ośrodka pod numerem telefonu 44/683 46 82.
Jednocześnie informujemy, że na bieżąco będziemy Państwa informować o zmianach w sytuacji za pomocą strony internetowej ośrodka (www.soswradomsko.pl) oraz pod wskazanym wyżej numerem telefonu.

Ponadto od dnia 08.04.2019 r. do 10.04.2019 r. (poniedziałek, wtorek, środa) w godz. 900-1100, zaplanowane są Wielkopostne Rekolekcje, które w przypadku strajku odbywać się będą w stołówce internatu , na które uczniowie docierają osobiście lub pod opieką rodzica.

Z poważaniem dyrektor Ośrodka

Katarzyna Morga