W dziale zasoby do pobrania zgody i oświadczenia.

https://soswradomsko.pl/index.php/zasoby/category/12-zgody-i-oswiadczenia

Informacja

W związku z zapowiedziami Związku Nauczycielstwa Polskiego uprzejmie informuję, że od dnia 08.04.2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Radomsku rozpoczyna się akcja strajkowa. W tym czasie nie będą prowadzone lekcje i bardzo mocno zostanie zakłócona możliwość organizowania zajęć opiekuńczo – wychowawczych. Bardzo prosimy o zrozumienie uwagi problemu i zapewnienie w tym czasie opieki swoim dzieciom.
W szczególnych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny z dyrektorem ośrodka pod numerem telefonu 44/683 46 82.
Jednocześnie informujemy, że na bieżąco będziemy Państwa informować o zmianach w sytuacji za pomocą strony internetowej ośrodka (www.soswradomsko.pl) oraz pod wskazanym wyżej numerem telefonu.

Ponadto od dnia 08.04.2019 r. do 10.04.2019 r. (poniedziałek, wtorek, środa) w godz. 900-1100, zaplanowane są Wielkopostne Rekolekcje, które w przypadku strajku odbywać się będą w stołówce internatu , na które uczniowie docierają osobiście lub pod opieką rodzica.

Z poważaniem dyrektor Ośrodka

Katarzyna Morga

Zaproszenie

W dniu 22.XI. 2018 r. o godz.13.40 w sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie z przedstawicielem PCPR.

Temat spotkania:

Możliwości i procedury dofinansowania osób niepełnosprawnych z środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Ogłoszenie

Internacka Sekcja Wolontariatu ogłasza zbiórkę żywności (z odpowiednią datą ważności np. mąkę, ryż, makaron, cukier itp. , wszystko co można przetrzymać).