Odwiedziny w Schronisku

W piątek, 8 marca 2019 roku, przedstawiciele wychowanków internatu wybrali się wraz z panią Beata i panią Moniką do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, aby przekazać zebraną karmę dla psów i kotów.

"Zimowe inspiracje" - czyli głośne czytanie dzieciom i warsztaty plastyczne

Zimowego popołudnia 31 stycznia 2019 roku w Internacie odbyło się głośne czytanie dzieciom. Wychowankowie wysłuchali zimowych opowieści, które przeczytali: pani dyrektor Wiktoria Sztuk oraz Sandra Walkiewicz, Dominika Furmańczyk, Anna Chrzanowska, Emilia Wyszkowska, Wioletta Raniszewska i Patryk Krawiński.

Wystawa fotograficzna "Autografy na cztery łapy"
30 stycznia grupa I koedukacyjna obchodziła uroczyste urodziny trójki wychowanków: Dominiki, Emilii i Adama.

Projekt „Moja młodość bez uzależnień”
Jak co roku w listopadzie i grudniu w naszej placówce zostały zorganizowane zajęcia dotyczące różnorodnych uzależnień. Uczniowie obejrzeli w świetlicy szkolnej oraz w internacie filmy edukacyjne dotyczące uzależnień od nikotyny, alkoholu, dopalaczy, internetu i telefonów komórkowych.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Członkowie zespołu ds. Promocji zorganizowali w dniu 05.02.2019r.  w naszej szkole V edycja akcji „ Nakręć się na zdrowie”. Myślą przewodnią był „ Bezpieczny Internet krok po kroku”, oraz „ Co zrobić będąc ofiarą cyberprzemocy”. W związku z akcją został wcześniej ogłoszony konkurs plastyczny na wykonanie plakatu o w/w tematyce.