"AKTYWNA TABLICA" JUŻ U NAS!

W dniu 25 listopada 2019 r. zgodnie ze złożoną ofertą dostawy sprzętu, oprogramowania i usług w ramach realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna tablica” wykonawca dokonał montażu dwóch interaktywnych monitorów dotykowych. Dodatkowo przeprowadził szkolenie kadry nauczycielskiej z obsługi dostarczanego sprzętu.

Tym samym Nasza Placówka wzbogaciła się o nowoczesny sprzęt multimedialny. Już od dziś uczniowie będą mieli okazję pracować z nowoczesnym interaktywnym monitorem dotykowym o przekątnej ekranu 55 oraz 65 cali.

Monitory interaktywne to następcy tablic interaktywnych spełniający w praktyce rolę dużych tabletów. Są w pełni dotykowe, posiadają bardzo duże rozdzielczości i wyświetlają doskonałej jakości obraz, na który wpływu nie ma nawet padające światło. Cechują się wysoką wydajnością, trwałością oraz intuicyjnością obsługi. Monitor będzie narzędziem pracy wielu nauczycieli, którzy będą chcieli włączyć multimedia do codziennej pracy.