Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Projekty eTwinning w nadchodzącym roku szkolnym

Mamy plany, mamy marzenia, mamy chęci do działania. 

Koniec wakacji na horyzoncie. Czas laby i odpoczynku dobiega końca. Mamy nadzieje, że tak jak my tęsknicie już za szkołą, swoimi kolegami i kolejnymi wyzwaniami. Ten rok zapowiada się bardzo ciekawie. Mamy już wstępne plany na rozpoczynający się wkrótce kolejny rok szkolny. Już dziś zapraszamy do udziału w konkursach i akcjach organizowanych cyklicznie w Naszej Placówce. Zapraszamy również do udziału w kolejnych projektach eTwinning. W tym roku planujemy realizacje 3 projektów międzynarodowych:
  • Cuda Świata,
  • Moi Bohaterowie – kim ONI BYLI,
  • Zabawy ze sztuką.
Wszystkie planowane projekty są zgodne z podstawą programową oraz kierunkami polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2022/2023.

 

PROJEKT: CUDA ŚWIATA

SZKOŁY UCZESTNICZĄCE W PROJEKCIE: Polska (12), Włochy (5), Rumunia (5), Turcja (4), Grecja (3), Republika Mołdawii (1), Portugalia (1), Hiszpania (1), Serbia (1)

Chcesz poznać cuda starożytnego i współczesnego świata? A może chcesz stworzyć własną listę najciekawszych miejsc na Ziemi, zaplanować wirtualną podróż i zaprosić do współpracy kolegów z różnych miejsc w Europie? ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ NAUKI PRZEZ ZABAWĘ.

 

PROJEKT: MOI BOHATEROWIE - KIM ONI BYLI? - to historie niezwykłych i wybitnych ludzi - od malarzy, muzyków, projektantów po naukowców i wynalazców!
Efektem wspólnych działań będzie seria e-booków, które zainspirują dzieci w każdym wieku – od najmłodszych do wczesnoszkolnych. Nasze historie pozwolą dziecku utożsamiać się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, takie jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu! Na końcu każdej książki znajdziesz wyzwania – guzy, zagadki i wiele innych czynności, które stanowią cenny element nauki.

 

FILM Z NAPISAMI

PROJEKT: ZABAWY ZE SZTUKĄ - to seria gier i wyzwań plastycznych, to propozycja kreatywnych zabaw dla uczniów zebranych w serii książek elektronicznych. Dzięki publicznej TwinSpace oraz stronie projektu i prezentowanym działaniom, każdy będzie miał możliwość poznania naszej kolekcji, różnych technik plastycznych, a także będzie miał okazję porozmawiać z dzieckiem o sztuce.

Wyniki działań prowadzonych przez partnerów projektu zostaną udostępnione na stronie projektu oraz w Kronice Projektu – Portfolio – (Kreator Książki).

Koordynator projektów: Małgorzata Ira