Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rehabilitacja 25 plus - edycja IV

REHABILITACJA 25 PLUS – EDYCJA IV 2022/2023

Od 01.10.2022r. realizujemy w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Radomsku IV Edycję programu „Rehabilitacja 25 plus” finansowanego przez PFRON.

W Programie uczestniczy 10 absolwentów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Spotykamy się codziennie na różnego typu zajęciach: gospodarstwa domowe, ogrodnictwa, porządkowych, artystycznych, multimedialnych, biurowych, sportowych, wycieczkach, warsztatach. Mają one rozwijać, uczyć, usamodzielniać w życiu codziennym, być dobrą zabawą, sprawić, że żyjemy aktywnie.

Oto kilka naszych zajęć:

Obok codziennych zajęć bierzemy udział w warsztatach poświęconych różnym tematom. Jest to ciekawe doświadczenie poznawać nowe dla nas rzeczy w tak ciekawy sposób. Dzięki warsztatom, w których braliśmy udział poznaliśmy: tajniki życia pszczół, zasady segregacji odpadów czy tworzymy małe formy teatralne: przedstawienia i inscenizacje np.: Rzepka czy Jasełka na uroczystość Wigilii.

Organizujemy imprezy okolicznościowe i włączamy się w przedsięwzięcia organizowane w SOSW. Dzięki temu pokazujemy co potrafimy, integrujemy się ze społecznością szkolną i lokalną.

Nasza praca podczas zajęć artystycznych, szczególnie teatralnych, uświetnia różne imprezy okolicznościowe. Przygotowaliśmy we współpracy z uczniami szkoły przedstawienie jasełkowe wystawione podczas Wigilii SOSW. Bardzo lubimy pokazać swoje możliwości w takiej odsłonie.

Zajęcia realizowane w Programie to nie tylko nauka i zdobywanie umiejętności, ale także zabawa. W Karnawale 2023 zorganizowaliśmy zabawę karnawałową na którą zaprosiliśmy kolegów i koleżanki uczęszczających na warsztaty terapii zajęciowej. Bardzo dziękujemy za tak liczną obecność. Mamy nadzieję, że Wy bawiliście się świetnie, bo my tak.