KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Dla nauczycieli

Wakelet - pierwsze kroki

Webinar - Wakelet Zobacz jakie to proste.

Nauczaj i ucz się z dowolnego miejsca, korzystając z usługi Office 365 Łącz się zdalnie i uzyskuj dostęp do potrzebnych narzędzi dzięki usługom Microsoft Teams i Office 365 Jak wspierać nauczanie na odległość  Wprowadzenie nauki zdalnej  Szkolenia i wydarzenia  Bezpłatne kursy i zasoby Ścieżk...

WAKELET KOLEKCJA ŚWIĄTECZNA

STWÓRZMY WSPÓLNIE BAZĘ MATERIAŁÓW, NIE WIESZ JAK? ZAPYTAJ. TO ŁATWIEJSZE NIŻ MYŚLISZ.

TWORZENIE PUBLIKACJI Z nagrania nauczysz się jak przygotować własną publikację w widoku scenariusza, dodać do niej różne elementy oraz dostosować jej wygląd za pomocą gotowych szablonów lub… przycisku Remiksuj.       Office 365: Sway - Część 2: Tworzenie ...

Poradnik „Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów”

Ministerstwo Edukacji Narodowej, we współpracy z organizacjami pozarządowymi, innymi resortami i instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, przygotowało poradnik przeznaczony dla dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców i uczniów.

PROCEDURY ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA W SOSW

Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w związku z organizacją zajęć w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Radomsku zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Edukacji Narodowej.

epodręczniki.pl

Epodreczniki.pl – nowe funkcjonalności platformy. Komunikator to nowa funkcjonalność wprowadzona na platformie edukacyjnej epodreczniki.pl. Dzięki niej zalogowani użytkownicy mogą bezpośrednio porozumiewać się między sobą w czasie rzeczywistym. Serwis Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Darmowe szkolenia on-line dla nauczycieli

Zachęcamy nauczycieli do udziału w darmowych szkoleniach on-line dotyczących zdalnego nauczania i wykorzystywania nowych technologii w tym procesie. Szkolenia rozpoczynają się 25 sierpnia i będą miały formę otwartych webinarów. Przygotowała je Fundacja PGNiG w ramach projektu „Być jak Ignacy”.

Podręcznik SZKOŁA SPECJALNA PROMUJĄCA ZDROWIE

Publikacja adresowana jest do dyrektorów, nauczycieli szkół specjalnych kształcących dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną, szkolnych koordynatorów ds. promocji zdrowia i członków szkolnego zespołu promocji zdrowia oraz osób wspierających działania w zakresie promocji zdrowia. Powstała…

PLANUJEMY NADCHODZĄCY ROK SZKOLNY (CD)

PROGRAMY, PROJEKTY, INNOWACJE. MASZ POMYSŁ, DOŁĄCZ ... RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

PADLET - NOWOCZESNE NAUCZANIE

STWÓRZMY RAZEM BAZĘ POMYSŁÓW. PODZIELMY SIĘ ZASOBAMI Z INNYMI. GROMADŹMY ZASOBY, DZIELMY SIĘ NIMI, ZBIERAJMY PRZYDATNE INFORMACJE. STWÓRZMY WSPÓLNIE WIRTUALNĄ TABLICĘ.

Doskonalenie, wymiana informacji, pomysłów i inspiracji. Osoby zainteresowane wdrażaniem programów i innowacji zapraszamy do grup na FB stworzonych z myślą o połączeniu wszystkich tych, którzy mają ochotę na realizację wspólnych zadań. Realizujemy wyzwania, wspieramy się i inspirujemy. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

CO WY NA TO, ABY NADCHODZĄCY ROK SZKOLNY BYŁ REALIZOWANY WŁAŚNIE POD TAKIM HASŁEM !!!

Nowy rok szkolny 2020/2021 i nowe przepisy oświatowe 17-19 SIERPNIA 2020 Udział w konferencji JEST BEZPŁATNY! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ !!!

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, pełniąca rolę Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności w Polsce, ma przyjemność zaprosić Państwa na III Kongres Rozwoju Systemu Edukacji, który odbędzie się 2 października 2020 roku w formule online.

III Kongres Rozwoju Systemu Edukacji – zapraszamy do udziału!

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na III Kongres Rozwoju Systemu Edukacji, który odbędzie się 2 października. W tym roku wydarzenie w całości zaplanowano on-line. Podczas spotkania uczestnicy będą rozmawiali m.in. o programach koordynowanych przez FRSE oraz podnoszeniu jakości i efektywności kształcenia.

KONFERENCJA ONLINE DLA PRACOWNIKÓW OŚWIATY

Nowy rok szkolny 2020/2021 i nowe przepisy oświatowe 17-19 SIERPNIA 2020 Udział w konferencji JEST BEZPŁATNY! PRZYGOTUJ SIĘ NA NOWY ROK SZKOLNY I POZNAJ WSZYSTKIE ZMIANY PRAWNE!

OGŁOSZENIE - INNOWACJA PEDAGOGICZNA - KODOWANIE

JEST KTOŚ CHĘTNY DO WSPÓŁPRACY? W KODOWANIE BAWIĄ SIĘ PRZEDSZKOLAKI TO CZEMU NIE MY? ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO ZAKŁADKI PROGRAMY/INNOWACJE PEDAGOGICZNE.