Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

50 lat SOSW w RADOMSKU

Rok 2021 Rokiem Jubileuszowym – 50- lecie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Ks. Jana Twardowskiego w Radomsku

 

50 lat istnienia naszej placówki to nie tylko daty, to  ludzie – byli i obecni pracownicy oraz uczniowie i absolwenci  czyli społeczność szkoły, stanowią jej największą wartość.
Jubileusz szkoły jest okazją do wspomnień, które zawsze pozostają w pamięci,  a dźwięk dzwonka szkolnego przywołuje je ponownie. Trudno być obojętnym wobec miejsca, w którym zostawiło się część życia.
Dobre rzeczy zawsze rodzą się tam, gdzie zbierają się dobrzy ludzie, gdzie jest przestrzeń dla realizacji marzeń.
SOSW w Radomsku przez pół wieku był drugim domem dla pokoleń uczniów i wychowanków, miejscem, w którym zawiązywały się przyjaźnie, w którym zdobywano umiejętności i wiedzę ale także budowano pewność siebie i wiarę we własne możliwości mimo napotykanych trudności i ograniczeń. To miejsce doświadczania sukcesów oraz rozwijania talentów.
Wszystko to nie byłoby możliwe bez „budowniczych”  tradycji oraz niepowtarzalnej atmosfery i klimatu Ośrodka – Nauczycieli i Wychowawców oraz pozostałych Pracowników, którzy przez wiele lat służyli  swoim zaangażowaniem i wsparciem uczniom oraz koleżankom i kolegom.
Ten wyjątkowy jubileusz niech zatem będzie okazją do przekazania wszystkim, którym przez dziesięciolecia bliski był i jest Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy oraz jego uczniowie, absolwenci i ich rodzice, najserdeczniejszych wyrazów uznania za dotychczasowe osiągnięcia, wkład w przekazywanie wiedzy oraz systemu wartości  i kształtowanie postaw młodych ludzi.
Ustanawiając rok 2021 Rokiem Jubileuszowym, dziękujemy wszystkim Pracownikom i Przyjaciołom przez lata związanym z naszą placówką, życząc dalszych sukcesów zarówno tych zawodowych jak również osobistych.
Doceniając Państwa obecność w życiu Ośrodka i jego uczniów, pragniemy gorąco zachęcić wszystkich, którzy zostawili w nim swoje serca do dzielenia się wspomnieniami, zdjęciami i informacjami związanymi z jego historią. Niech ten rok stanie się również Rokiem Wspaniałych Wspomnień.