Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

50 lat SOSW w RADOMSKU

Rok 2021 Rokiem Jubileuszowym – 50- lecie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Ks. Jana Twardowskiego w Radomsku

 

50 lat istnienia naszej placówki to nie tylko daty, to  ludzie – byli i obecni pracownicy oraz uczniowie i absolwenci  czyli społeczność szkoły, stanowią jej największą wartość.
Jubileusz szkoły jest okazją do wspomnień, które zawsze pozostają w pamięci,  a dźwięk dzwonka szkolnego przywołuje je ponownie. Trudno być obojętnym wobec miejsca, w którym zostawiło się część życia.
Dobre rzeczy zawsze rodzą się tam, gdzie zbierają się dobrzy ludzie, gdzie jest przestrzeń dla realizacji marzeń.
SOSW w Radomsku przez pół wieku był drugim domem dla pokoleń uczniów i wychowanków, miejscem, w którym zawiązywały się przyjaźnie, w którym zdobywano umiejętności i wiedzę ale także budowano pewność siebie i wiarę we własne możliwości mimo napotykanych trudności i ograniczeń. To miejsce doświadczania sukcesów oraz rozwijania talentów.
Wszystko to nie byłoby możliwe bez „budowniczych”  tradycji oraz niepowtarzalnej atmosfery i klimatu Ośrodka – Nauczycieli i Wychowawców oraz pozostałych Pracowników, którzy przez wiele lat służyli  swoim zaangażowaniem i wsparciem uczniom oraz koleżankom i kolegom.
Ten wyjątkowy jubileusz niech zatem będzie okazją do przekazania wszystkim, którym przez dziesięciolecia bliski był i jest Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy oraz jego uczniowie, absolwenci i ich rodzice, najserdeczniejszych wyrazów uznania za dotychczasowe osiągnięcia, wkład w przekazywanie wiedzy oraz systemu wartości  i kształtowanie postaw młodych ludzi.
Ustanawiając rok 2021 Rokiem Jubileuszowym, dziękujemy wszystkim Pracownikom i Przyjaciołom przez lata związanym z naszą placówką, życząc dalszych sukcesów zarówno tych zawodowych jak również osobistych.
Doceniając Państwa obecność w życiu Ośrodka i jego uczniów, pragniemy gorąco zachęcić wszystkich, którzy zostawili w nim swoje serca do dzielenia się wspomnieniami, zdjęciami i informacjami związanymi z jego historią. Niech ten rok stanie się również Rokiem Wspaniałych Wspomnień.