Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Godło Polski - twórcze zajęcia w kl. 1l/2l/3l aut

Przygotowując się do obchodów Narodowego Święta Niepodległości uczniowie kl. 1l/2l/3l aut uczestniczyli w zajęciach dotyczących polskich symboli narodowych. 

Najpierw uczniowie obejrzeli prezentację dotyczącą hymnu, flagi i godła Polski, a następnie przystąpili do wykonywania białego orła na czerwonym tle czyli godła naszej Ojczyzny. Praca składała się z kilku etapów. Jednym z nich było przygotowanie białych papierowych elementów potrzebnych do wykonania wizerunku orła.

Wykonane przez uczniów godła pozostały w klasie tworząc świąteczną dekorację przed zbliżającym się 11 listopada czyli Narodowym Świętem Niepodległości.

Zajęcia, które przygotowała i poprowadziła Pani Monika Leśniczuk - wychowawca kl. 1l/2l/3l aut, poza aspektem plastycznym stanowiły również okazję do rozmowy z uczniami na temat patriotyzmu oraz szacunku dla naszych symboli narodowych.