Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grudzień i styczeń na zajęciach

Boże Narodzenie

Grudzień minął uczestnikom 'Rehabilitacji 25 plus" na kultywowaniu tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych. Beneficjenci programu aktywnie przygotowywali się do przedstawienia muzyczno - tanecznego przybliżającego narodziny Zbawiciela. W świątecznej scenerii, podczas uroczystej wieczerzy wigilijnej, przedstawiciele władz miejskich, powiatowych, byli i obecni pracownicy, rodzice, uczniowie mieli okazję obejrzeć przedstawienie wprowadzające w magiczny czas świąt. Występ podopiecznych programu był wyjątkowy. Naszym aktorom należą się wielkie brawa za pokonanie tremy, za umiejętność wyrażania uczuć a przede wszystkim współpracę w zespole.

Przygotowania do świąt

Podczas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia uczestnicy rozwijali samodzielność i kreatywność podczas pieczenia i ozdabiania pierniczków.

 

Mikołajki

Świętowali "Mikołajki"

 

Zajęcia florystyczne

Warsztaty florystyczne sprawiły uczestnikom wiele satysfakcji i umożliwiły możliwość twórczego działania poprzez tworzenie okolicznych dekoracji w formie płaskiej i przestrzennej z wykorzystaniem głównie materiałów naturalnych.

 

II Integracyjny Koncert Kolęd i Pastorałek „Kolędo nasza leć”

14 grudnia na zaproszenie Dyrekcji Publicznego Przedszkola nr 10 podopieczni uczestniczyli w II Integracyjnym Koncercie Kolęd i Pastorałek „Kolędo nasza leć” w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Integracja w środowisku jest bardzo ważnym elementem życia osób niepełnosprawnych i umożliwia im aktywne uczestnictwo w życiu społecznym.

 

Bal Karnawałowy „Dookoła świata”

Bal Karnawałowy „Dookoła świata” był okazją do zaprezentowania naszego kraju. Dzięki ludowej nucie uczestnicy projektu prezentowali się przepięknie, wspólnie zaśpiewali piosenkę pt. „Jesteśmy Polką i Polakiem’. Bawili się wyśmienicie przy dźwiękach muzyki DJ. Dominika.

Zajęcia arteterapii

Zajęcia arteterapii w grupie pozwalają każdym z uczestników wywołać refleksje na temat własnych przeżyć i odczuć. Wzbudzają emocje wywierające korzystny wpływ na zaspokajanie potrzeb samorealizacji oraz przemawianie przez nich form aktywności.

Zajęcia kulinarne, czynności dnia codziennego.

Zajęcia kulinarne, czynności dnia codziennego.