Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kampania STEM Discovery 2022

Kampania STEM Discovery jest coroczną inicjatywą organizowaną przez Scientix, która odbywa się w Europie i nie tylko, od początku lutego do końca kwietnia. Biorąc pod uwagę fakt, że STEM jest obecne praktycznie we wszystkich aspektach naszego życia i dlatego każdy powinien mieć dostęp do edukacji STEM, tematem przewodnim tegorocznej kampanii jest “STEM dla wszystkich”.

W dniu 16.03 2022 roku klasa 2a3a4a (z) miała okazję uczestniczyć w międzynarodowych zajęciach online w ramach projektu eTwinning STEM APPLICATIONS WITH ADDIE.

Tematyka zajęć związana była z sytuacją na Ukrainie -  SOLIDARNI Z UKRAINĄ, a w ramach zajęć STEM uczniowie tworzyli  MOSTY DLA POKOJU.

Po raz kolejny zrealizowaliśmy coś, co wydawałby się niemożliwe, a jednak przekraczamy kolejne granice i świetnie się przy tym bawimy. 

W ramach kampanii STEM DISCOVERY 2022 realizujemy również wyzwania projektu eTwinning STEM CHALLENGE, a nasze WYDARZENIA zostały umieszczone na mapie kampanii.