Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Klucz do kompetencji kluczowych

Szczegółowe informacje
 
Mijający rok szkolny w pełni uświadomił nam, że to „JAK” uczymy ma kluczowe znaczenie dla efektywności naszych działań, motywacji uczniów i ich zaangażowania. Od nowego roku szkolnego to kompetencje kluczowe – sposób ich realizacji szkole i przedszkolu – będą osią rozwoju szkół i nadzoru pedagogicznego. A kompetencje kształtujemy poprzez to, jak uczymy. Możemy je kształtować w edukacji on-line i off-line - Trzeba tylko znaleźć sposób. My Wam ten sposób wskażemy.

Zapraszamy na webinar podczas, którego przedstawimy projekt „Szkoła kompetencji”.

SZKOŁA KOMPETENCJI

To program, dzięki któremu szkoła w bezpieczny, profesjonalny i skuteczny sposób przekształci się
w placówkę, gdzie podstawa programowa jest kanwą do kształtowania kompetencji kluczowych uczniów, bez względu na to czy uczenie przebiega on-line czy off-line.
W programie uczestniczą:
Kadra zarządzająca szkoły (placówki). Nauczyciele. Rodzice. Uczniowie. Pozostali pracownicy szkoły.

DZIAŁANIA

Kadra zarządzająca bierze udział w szkoleniach Akademia Lidera, które wzmacniają ich umiejętności przeprowadzenia organizacji przez proces zmiany oraz nowoczesnych metod zarządzania.
Nauczyciele przez cały rok uczestniczą w szkoleniach, warsztatach, konsultacjach skoncentrowanych na rozwijaniu konkretnej kompetencji. Szkolenia są dopasowane do potrzeb danej placówki.
Uczniowie realizują projekty edukacyjne związane z rozwijaną kompetencją.
Rodzicie są informowani o celach podejmowanych działań, są włączani w realizację zadań.
Pozostali pracownicy są informowani o realizacji programu, o jego celach i podejmowanych działaniach. Ważne jest, aby cała społeczność wiedziała co ma przynieść szkole realizacja programu.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA BEZPŁATNY WEBINAR NA https://live.evenea.com/klucz-do-kompetencji-kluczowych