Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Nowe podejście do edukacji. Tworzymy profil nauczyciela.

Szczegółowe informacje

#rozmawiaMY i #działaMY

“Nowe podejście do edukacji. Tworzymy profil nauczyciela”

>> W sobotę 20 czerwca
>> O 18:00
>> Fanpage EDU-klaster
>> Grzegorz Giziński, Adriana Kloskowska, Katarzyna Panter, Zosia Sękowska, Łukasz Szeliga i Wojtek Gawlik oraz oczywiście Wy!

Drodzy i Drogie! 

Zapraszamy na kolejne spotkanie LIVE 
Zapraszamy wszystkich nauczycieli, dyrektorów, edukatorów i rodziców, ale także uczniów i uczennice na kolejną rozmowę LIVE.

Podczas rozmowy podejmiemy wyzwanie odpowiedzi na następujące pytania:
- Czego może nauczyć się szkoła od biznesu?
- Dlaczego Generacja Z potrzebuje nowej edukacji?
- W jaki sposób wdrażać zmianę w gronie pedagogicznym?
- Czym powinien charakteryzować się nauczyciel w nowej edukacji?


W rozmowie wezmą udział:

Grzegorz Giziński - trochę freelancer, trochę przyszły przedsiębiorca a trochę zwykły student. Wierzy w myślenie inżynieryjne, szukanie rozwiązań i ich poprawę aż do skutku. Po godzinach jeździ w symulatorach wyścigowych, lub załatwia kolejną sprawę projektową.

dr Adriana Kloskowska – nauczyciel, pedagog specjalny, wykładowca akademicki, dyrektor i szkoleniowiec w Impuls do Rozwoju, doradca zawodowy i coach kariery, autorka materiałów szkoleniowych oraz licznych artykułów nt. edukacji i rozwoju człowieka, m. in. w Charakterach, Głosie Pedagogicznych, Monitorze Dyrektora Szkoły. Prowadzi na FB stronę Impuls do Rozwoju Edukacji oraz grupę Impuls dla nauczycieli, pasjonuje się ludzkim mózgiem, propaguje dydaktykę opartą na naturalnych dźwigniach umysłu, mama czternastolatki.

Katarzyna Panter - z wykształcenia rusycysta, nauczyciel techniki, wychowania do życia w rodzinie. Socjoterapeuta, doradca zawodowy i neurodydaktyk. Przez 9 lat kierowała gimnazjum i od 3 lat zarządza szkołą podstawową z oddziałem przedszkolnym. Wielbicielka nurtów edukacji alternatywnej w ciągłej drodze rozwojowej. Poszukuje rozwiązań i stara się tworzyć szkołę przyjazną uczniom, wykorzystując w tym własne doświadczenia i obserwacje. W wolnych chwilach uczy się. :)

Zosia Sękowska - uczennica Gdyńskiej Trójki, miłośniczka rozmawiania, siatkówki oraz słodyczy.

Łukasz Szeliga - edukator, nauczyciel i tutor dzieci oraz młodzieży z doświadczeniem migracji. Posiada doświadczenie, jako nauczyciel na wszystkich etapach edukacji: edukacja wczesnoszkolna, podstawowa, gimnazja i szkoły średnie. Do tej pory współpracował z przedstawicielami ponad 60 państw. Rozwija umiejętności miękkie oraz kompetencje przyszłości w podejściu zorientowanym na ucznia, w którym wartości są równie ważne, jak relacje i poczucie psychicznego bezpieczeństwa.
Łączy wykształcenie i doświadczenie z dwóch obszarów: edukacji i komunikacji. Wspiera w zakresie komunikacji budowanie wizerunku marek organizacji i osób prywatnych. Wierzy, że edukacja jest fundamentem społeczeństwa rozwoju - społeczeństwa, które potrafi się ze sobą komunikować.

Wojtek Gawlik - Inspirator edukacyjny lubiący słuchać ludzi z EDU-klaster.


______________________________
Czy szkoła może wyglądać inaczej? Oczywiście, że tak!

Zmiana zaczyna się od nas. Zaprosiliśmy gości, których różni doświadczenie, wykształcenie, zamieszkanie i wiek, ale łączy podejście do edukacji oparte na człowieku.

Dyrektorka, socjoterapeuta i neurodydaktyk; nauczyciel-wykładowca akademicki, a także szkoleniowiec i rodzic; uczennica i miłośniczka siatkówki, student i freelancer oraz nauczyciel-tutor i spec. w zakresie komunikacji będą dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, żeby wspólnie zastanowić się nad profilem nauczyciela. Kim powinien być dzisiejszy nauczyciel? Jakie cechy i umiejętności powinien posiadać? Podczas spotkania LIVE razem zastanowimy się nad rolą i miejscem nauczycieli w nowej edukacji. Jesteśmy ciekawi Waszych przemyśleń!


Spotykamy się w sobotę (20 czerwca) o 18:00 na fanpage’u EDU-klaster. #PrzekażDalej informację i dołącz do naszej rozmowy!