Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

PAMIĘĆ I KONCENTRACJA

Organizatorzy: High Five School

 
Szczegółowe informacje
 
Zapraszamy na kolejny, inspirujący i pełen energii WEBINAR!

Optymalna koncentracja i pamięć umożliwia efektywne uczenie się, a także wpływa na skuteczne rozwiązywanie zadań i problemów, jakie pojawiają się w szkole i codziennym życiu.

Sposobów na szybkie i skuteczne zapamiętywanie jest wiele i nie ograniczają się one wyłącznie do mnemotechnik. Pamięć dziecka można ćwiczyć praktycznie w każdej sytuacji, nawet podczas spaceru, jako przerwynik, świetną zabawę w świetlicy czy na godzinie wychowawczej.

Po ogromnym zainteresowaniu jakim cieszył się nasz webinar o Kreatywności - czas wziąć na warsztat Pamięć i Koncentrację :)

Podczas naszego najbiższego webinaru pokażemy Ci 15 nowych zabaw na ćwiczenie pamięci, nauczymy jak pracować z pamięcią oraz zainspirujemy Cię do tworzenia nowych "pamięciowych" i "koncentracyjnych" zabaw dziećmi.

Kilka słów o organizatorze:
"High Five School - brain friendly english!" jest szkołą języka angielskiego dla dzieci , która swoje programy opiera w całości na uczeniu w zgodzie z prawami pamięci i naturą mózgu. Nasze programy powstały w oparciu o liczne badania nad tym jak uczy się mózg dziecka.

Autorką programów High Five School i załozycialką szkoły jest Prowadząca najbliższy webinar "Pamięć i Koncentracja" Olga Woj - certyfikowany trener technik biegłego uczenia się i czytania, metodyk, nauczyciel i autor projektu "Kreatywny Umysł".

Jak się zapisać?

Jeśli jesteś NAUCZYCIELEM lub RODZICEM zostaw swój adres mailowy za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego

http://highfiveschool.pl/kontakt/

24h przed wydarzeniem otrzymasz link to spotkania. Spotkanie odbywa się za pośrednictwem platformy Zoom.

Certyfikaty:
Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne! Bierzesz w nim udział i rozwijasz się całkowicie za darmo:)
Istnieje mozliwość uzyskania certyfikatu ukończenia warsztatu po zgłoszeniu się pod adresem biuro@euro-szkolenia.com.pl. Koszt wystawienia imiennego certyfikatu to 15 zł.
 
Istenieje również możliwośc otrzymania prezentacji i materiałów z długą listą ćwiczeń na pamięć i koncentrację w cenie 24.90 zł

Zazanaczenie "wezmę udział" na stronie wydarzenia nie jest tożsame z zapisem na webinar. Link do wydarzenia zostanie przesłany na Państwa adres email, zostawiony w formularzu kontaktowym o którym mowa powyżej:)

#pamięć#mózg#rozwój#nauczyciel#rodzic#dziecko#koncentracja#szkoleniedlanauczycieli#webinar#warsztaty#dlarodziców#dlanauczycieli