Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pożegnanie wieloletniego wychowanka internatu

Czerwiec to w roku szkolnym miesiąc szczególny. 1 dnia miesiąca obchodzimy Dzień Dziecka. A także dobiega końca pracowity rok nauki i czuć już nadchodzące wakacje. Czerwiec to także czas pożegnań z wychowankami, którzy kończą edukację.

W tym roku szkolnym nowy rozdział w życiu rozpocznie Przemek, który przebywał z nami w internacie cztery lata. Bardzo nam przykro żegnać się z kolegą, z którym przez tyle lat się zżyliśmy. Żeby dzieciom nie było tak smutno - wychowawcy internatu przygotowali pożegnalnego grilla z wieloma atrakcjami w postaci gier i zabaw na dworze, studiem fryzjerstwa i tatuażu, oraz warsztatami plastycznymi.

Wszyscy świetnie się bawili, a uroczystość uwieńczył poczęstunek w postaci pieczonych kiełbasek oraz słodkich smakołyków przygotowanych przez mamę Przemysława.

Pani dyrektor i wychowawcy pogratulowali Przemkowi i wręczyli pamiątkowe prezenty. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się na wspólnych imprezach integracyjnych.