Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

VII Integracyjny Festiwal Pieśni Patriotycznej w SOSW w Radomsku

W dniu 17 listopada 2022 roku w naszej placówce odbył się pierwszy raz po pandemicznej przerwie konkurs pieśni i piosenki patriotycznej pod hasłem „Nieśmy Ojczyźnie Pieśń”. To już siódma edycja przedsięwzięcia, które odbyło się w związku z kolejną, 104 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.  

Wzięli w nim udział uczniowie oraz absolwenci naszej placówki, aby wspólnie świętować i manifestować patriotyzm i radość z faktu, że możemy żyć i uczyć się w wolnym kraju. Zespoły klasowe zaprezentowały szeroki repertuar utworów oddając ducha czasów, kiedy Polska walczyła o odzyskanie niepodległości, a pieśni i piosenki zagrzewały bohaterów do walki.  

Występy uczniów oglądali uczniowie, nauczyciele i dyrekcja naszej szkoły oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego pan Andrzej Kucharski, który był pod wrażeniem  atmosfery konkursu, odwagi wykonawców i różnorodności repertuaru. Wszyscy uczestnicy festiwalu zostali nagrodzeni dzięki hojności firmy JYSK.  

Organizatorkami konkursu były panie: Małgorzata Jarosińska, Anna Tkacz – Dubielska oraz Joanna Grzybowska. Oprawa muzyczna: pan Paweł Palarz.