Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

PODZIĘKOWANIA DYREKCJI PLACÓWKI na zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

 

 

Kochani Uczniowie!

 

Już niedługo, już za chwilę – KONIEC ROKU SZKOLNEGO! UPRAGNIONE WAKACJE! Jeszcze w ubiegłym roku pewnie wykrzyczelibyście te słowa radośnie i głośno.  Zmęczeni całym rokiem nauki, lekcji, prac domowych – z utęsknieniem czekalibyście na tę chwilę, w której Wasze Świadectwo lub Dyplom znajdzie się w dłoni, a oceny, które na nim widnieją – przez resztę dnia będą cieszyć oczy Wasze i Waszych bliskich. A potem już tylko niczym nie zmącona radość, wakacje, wypoczynek. Pamiętacie, jak każdego roku pod koniec lata tęskniliście za szkołą, za kolegami, za nauczycielami?
Ten rok jest inny – niespodziewana sytuacja związana z pandemią (na pewno wszyscy wiecie czym jest pandemia;)) sprawiła, że Wasze rozstanie ze szkołą nastąpiło szybciej i trwa dłużej niż powinno.
 
Mimo to, bardzo dobrze poradziliście sobie w tych nowych i zaskakujących warunkach. Wszyscy pilnie pracowaliście podczas zdalnych zajęć, byliście zaangażowani, nie narzekaliście i byliście bardzo dzielni. Przez te wszystkie miesiące, które musieliście spędzić w domu, szkoła bez Was, bez Waszego śmiechu była pusta  i smutna.

 

Są wśród Was Koleżanki i Koledzy, którzy kończą właśnie ten etap w życiu, w którym najważniejsze miejsce zajmuje szkoła, rozpoczną nowe, dorosłe życie.
Kochani Absolwenci – zanim się zobaczymy – chcemy Wam serdecznie pogratulować ukończenia szkoły oraz życzyć samych sukcesów i  pogodnych dni. Niech spełniają się wszystkie Wasze plany i marzenia.
Wszystkim Uczniom życzymy wytrwałości i entuzjazmu w zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy. Życzymy Wam również udanych wakacji, w czasie których uzupełnicie zapasy sił. Mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu, jak zawsze, a uściskom, uśmiechom  i rozmowom nie będzie końca ponieważ bardzo za Wami tęsknimy.

 

 

 

Szanowni Rodzice!

 

Dziękujemy za kolejny rok, który spędziliście z nami, choć od ponad trzech miesięcy „na odległość”, czuliśmy i czujemy Waszą obecność i wsparcie. 

Zwyczajowo uroczyste zakończenie roku jest okazją by Wam podziękować i pogratulować wychowania tak wspaniałych Dzieci, dziś nie jest to możliwe by osobiście powiedzieć Wam jak jesteście dla nas i dla naszej szkoły ważni. Jesteście jej częścią, częścią wspólnoty jaką tworzymy, współtworzycie jej klimat i sprawiacie, że jest wyjątkowa.

Zbliżający się koniec roku szkolnego, chociaż przeżywany w zupełnie odmienny sposób niż zwykle – wciąż  jest okazją by dziękować za te trudne miesiące zdalnej pracy z uczniami, za Waszą determinację w prowadzeniu Waszych dzieci do celu, za wytrwałość i siłę.

Dziękujemy więc, życzymy ciepłego, pełnego słońca i odpoczynku lata, mając nadzieję, że spotkamy się we wrześniu.

 

 

 

Drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy!

 

W związku z nadchodzącym końcem roku szkolnego, dziękujemy Wam za nieprzerwaną ciężką pracę w niebywale wymagających warunkach, za to, że nie opuściliście swoich uczniów w tej trudnej dla nich sytuacji. Pomogliście im odnaleźć się w niej i możliwie jak najpełniej korzystać z zajęć w nowej nieznanej formie.

Te miesiące potwierdziły nie tylko Wasz profesjonalizm ale także empatię i zrozumienie dla potrzeb i możliwości każdego z Waszych podopiecznych. Wasza zawodowa odpowiedzialność pozwoliła naszym uczniom zakończyć ten rok i zrealizować większość założonych celów.

Dzięki Wam odkryli oni również nowe możliwości i drogi prowadzące do zdobywania wiedzy.

Życzymy Wam, by nadchodzące wakacje pozwoliły uzupełnić energię i siły. Mocno wierzymy, że jesień przyniesie spokój i szczęśliwy powrót do szkoły.

 

 

 

Dyrekcja SOSW w Radomsku