Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

PODZIĘKOWANIA DYREKCJI PLACÓWKI na zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

 

 

Kochani Uczniowie!

 

Już niedługo, już za chwilę – KONIEC ROKU SZKOLNEGO! UPRAGNIONE WAKACJE! Jeszcze w ubiegłym roku pewnie wykrzyczelibyście te słowa radośnie i głośno.  Zmęczeni całym rokiem nauki, lekcji, prac domowych – z utęsknieniem czekalibyście na tę chwilę, w której Wasze Świadectwo lub Dyplom znajdzie się w dłoni, a oceny, które na nim widnieją – przez resztę dnia będą cieszyć oczy Wasze i Waszych bliskich. A potem już tylko niczym nie zmącona radość, wakacje, wypoczynek. Pamiętacie, jak każdego roku pod koniec lata tęskniliście za szkołą, za kolegami, za nauczycielami?
Ten rok jest inny – niespodziewana sytuacja związana z pandemią (na pewno wszyscy wiecie czym jest pandemia;)) sprawiła, że Wasze rozstanie ze szkołą nastąpiło szybciej i trwa dłużej niż powinno.
 
Mimo to, bardzo dobrze poradziliście sobie w tych nowych i zaskakujących warunkach. Wszyscy pilnie pracowaliście podczas zdalnych zajęć, byliście zaangażowani, nie narzekaliście i byliście bardzo dzielni. Przez te wszystkie miesiące, które musieliście spędzić w domu, szkoła bez Was, bez Waszego śmiechu była pusta  i smutna.

 

Są wśród Was Koleżanki i Koledzy, którzy kończą właśnie ten etap w życiu, w którym najważniejsze miejsce zajmuje szkoła, rozpoczną nowe, dorosłe życie.
Kochani Absolwenci – zanim się zobaczymy – chcemy Wam serdecznie pogratulować ukończenia szkoły oraz życzyć samych sukcesów i  pogodnych dni. Niech spełniają się wszystkie Wasze plany i marzenia.
Wszystkim Uczniom życzymy wytrwałości i entuzjazmu w zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy. Życzymy Wam również udanych wakacji, w czasie których uzupełnicie zapasy sił. Mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu, jak zawsze, a uściskom, uśmiechom  i rozmowom nie będzie końca ponieważ bardzo za Wami tęsknimy.

 

 

 

Szanowni Rodzice!

 

Dziękujemy za kolejny rok, który spędziliście z nami, choć od ponad trzech miesięcy „na odległość”, czuliśmy i czujemy Waszą obecność i wsparcie. 

Zwyczajowo uroczyste zakończenie roku jest okazją by Wam podziękować i pogratulować wychowania tak wspaniałych Dzieci, dziś nie jest to możliwe by osobiście powiedzieć Wam jak jesteście dla nas i dla naszej szkoły ważni. Jesteście jej częścią, częścią wspólnoty jaką tworzymy, współtworzycie jej klimat i sprawiacie, że jest wyjątkowa.

Zbliżający się koniec roku szkolnego, chociaż przeżywany w zupełnie odmienny sposób niż zwykle – wciąż  jest okazją by dziękować za te trudne miesiące zdalnej pracy z uczniami, za Waszą determinację w prowadzeniu Waszych dzieci do celu, za wytrwałość i siłę.

Dziękujemy więc, życzymy ciepłego, pełnego słońca i odpoczynku lata, mając nadzieję, że spotkamy się we wrześniu.

 

 

 

Drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy!

 

W związku z nadchodzącym końcem roku szkolnego, dziękujemy Wam za nieprzerwaną ciężką pracę w niebywale wymagających warunkach, za to, że nie opuściliście swoich uczniów w tej trudnej dla nich sytuacji. Pomogliście im odnaleźć się w niej i możliwie jak najpełniej korzystać z zajęć w nowej nieznanej formie.

Te miesiące potwierdziły nie tylko Wasz profesjonalizm ale także empatię i zrozumienie dla potrzeb i możliwości każdego z Waszych podopiecznych. Wasza zawodowa odpowiedzialność pozwoliła naszym uczniom zakończyć ten rok i zrealizować większość założonych celów.

Dzięki Wam odkryli oni również nowe możliwości i drogi prowadzące do zdobywania wiedzy.

Życzymy Wam, by nadchodzące wakacje pozwoliły uzupełnić energię i siły. Mocno wierzymy, że jesień przyniesie spokój i szczęśliwy powrót do szkoły.

 

 

 

Dyrekcja SOSW w Radomsku