Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Projekty eTwinning realizowane w roku szkolnym 2022/2023

Mamy plany, mamy marzenia, mamy chęci do działania. 

Koniec wakacji na horyzoncie. Czas laby i odpoczynku dobiega końca. Mamy nadzieje, że tak jak my tęsknicie już za szkołą, swoimi kolegami i kolejnymi wyzwaniami. Ten rok zapowiada się bardzo ciekawie. Mamy już wstępne plany na rozpoczynający się wkrótce kolejny rok szkolny. Już dziś zapraszamy do udziału w konkursach i akcjach organizowanych cyklicznie w Naszej Placówce. Zapraszamy również do udziału w kolejnych projektach eTwinning. W tym roku planujemy realizacje 3 projektów międzynarodowych:
  • Cuda Świata,
  • Moi Bohaterowie – kim ONI BYLI,
  • Zabawy ze sztuką.
Wszystkie planowane projekty są zgodne z podstawą programową oraz kierunkami polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2022/2023.

 

PROJEKT: CUDA ŚWIATA

SZKOŁY UCZESTNICZĄCE W PROJEKCIE: Polska (12), Włochy (5), Rumunia (5), Turcja (4), Grecja (3), Republika Mołdawii (1), Portugalia (1), Hiszpania (1), Serbia (1)

Chcesz poznać cuda starożytnego i współczesnego świata? A może chcesz stworzyć własną listę najciekawszych miejsc na Ziemi, zaplanować wirtualną podróż i zaprosić do współpracy kolegów z różnych miejsc w Europie? ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ NAUKI PRZEZ ZABAWĘ.

 

PROJEKT: MOI BOHATEROWIE - KIM ONI BYLI? - to historie niezwykłych i wybitnych ludzi - od malarzy, muzyków, projektantów po naukowców i wynalazców!
Efektem wspólnych działań będzie seria e-booków, które zainspirują dzieci w każdym wieku – od najmłodszych do wczesnoszkolnych. Nasze historie pozwolą dziecku utożsamiać się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, takie jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu! Na końcu każdej książki znajdziesz wyzwania – guzy, zagadki i wiele innych czynności, które stanowią cenny element nauki.

 

FILM Z NAPISAMI

PROJEKT: ZABAWY ZE SZTUKĄ - to seria gier i wyzwań plastycznych, to propozycja kreatywnych zabaw dla uczniów zebranych w serii książek elektronicznych. Dzięki publicznej TwinSpace oraz stronie projektu i prezentowanym działaniom, każdy będzie miał możliwość poznania naszej kolekcji, różnych technik plastycznych, a także będzie miał okazję porozmawiać z dzieckiem o sztuce.

Wyniki działań prowadzonych przez partnerów projektu zostaną udostępnione na stronie projektu oraz w Kronice Projektu – Portfolio – (Kreator Książki).

Koordynator projektów: Małgorzata Ira